Vždy o krok napřed před požadavky trhu.

Ille je inovativní rodinná společnost z Altenstadtu (Hesensko), která se vyvíjí rychlým tempem. Aktivní přístup a radost z práce jsou zásady, které jsou pro nás důležité. Podniková kultura, která se neomezuje pouze na naše zaměstnance, ale je aktivně předávána a realizována vedením společnosti. Náš recept na úspěch: Špičkové produkty, které určují ráz trhu, hustá mezinárodní prodejní síť a montážní a dodavatelské služby a služby spojené s údržbou, které jsou založeny na flexibilitě, přátelském přístupu a rychlosti, těžko hledají v oboru obdoby.

Vývoj obratu skupiny Ille

Mnohé obchodní partnery jsme již o naší koncepci přesvědčili. Vývoj obratu společnosti Ille za poslední léta dokládá nadšení. Výsledkem je trvalý a zdravý růst.
72 Mio €

obrat
skupina Ille
2016

Nároky rostou. Ille roste s nimi.

Se svými 29 servisními pobočkami v Evropě a 40 000 zákazníky rosteme každý rok organicky zhruba o 10 %. Díky tomu je Ille nejen průkopníkem, ale také předním dodavatelem v segmentu hygieny. Pro nás to ale není důvodem k tomu, abychom složili ruce do klína. I do budoucna spoléháme na produkty, které určují směr, a na perfektní služby ve spojení s dynamickou prorůstovou strategií, která nám umožňuje kontinuálně rozšiřovat nabídku jak v tuzemsku, tak na mezinárodním trhu.
 
 

Náš tým. Naše hrdost.

K poskytování perfektních služeb potřebujeme také perfektní zaměstnance. Ti rostou spolu s naší společností. Jsme hrdi na celé naše osazenstvo.